• |
ide | kryesore

Keanu reeves , pjesë e kastit të MCU

Paparazzi, Slider

Disa muaj para projektimit në kinema të “Black Widow”, e për rrjedhojë dhe nisja e Fazës 4 të MCU-së, kanë nisur të qarkullojnë zëra për përfshirjen e Keanu Reeves në këtë univers.

Ylli i “Matrix” e “John Wick” ka tërhequr vëmendjen e studios. Kevin Feige zbuloi se po mundohen prej kohësh ta angazhojnë aktorin dhe mund të jetë vetëm çështje kohe për të gjetur në kastin e ndonjë filmi të ardhshëm.

Në internet flitet edhe për rolin që mund të ketë Reeves. Sipas zërave, aktori dëshiron të jetë Adam Warlock, ndërsa sipas disa burimeve të tjera, agjentët e tij e shtyjnë drejt Moon Knight.

Është përfolur se Adam Warlock mund të përfshihet në “Guardians of the Galaxy Vol. 3” dhe se James Gunn duhet të rishikojë skenarin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu