• |
ide | kryesore

Madonna shfaqet në formë perfekte ( VIDEO)

Paparazzi, Slider

Madonna mbush 61 vjeçe dhe u tregoi fansave në “Instragram” se është ende në formë dhe gati për turneun “Madame X Tour”, që fillon me 12 shtator në New York.

Me një video në “Instagram”, mbretëresha e popit zbuloi një ushtrim që e bën çdo ditë si stërvitje para provave, duke treguar një elasticitet të jashtëzakonshëm fizik.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu