• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni çfarë figure bën Cavani në sfidën me Mbappe

Sport, Video

Ndonjëherë sfidat brenda skuadrës bën mirë ti shmangësh, të paktën për moralin brenda dhomave të zhveshjes, gjithnjë nëse bën një figurë si ajo e Edinson Cavani në seancën stërvitore kundër Kylian Mbappe. Të dy janë kushtuar një sfide për kontroll dhe goditje, por nëse Golden Boy francez nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë, uruguajani ka bërë një goditje plotësisht për tu harruar. Natyrisht, në pritje të largimit të “armikut” Neymar nga kryeqyteti, për Cavani do të kishte qenë më mirë të mos i kishte hyrë kësaj sfide…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu