• |
ide | kryesore

Nicky Minaj jep shenja për martesën e saj

Paparazzi, Slider

Nicki Minaj e kishte marrë seriozisht lidhjen me Kenneth Petty. Ata kanë që në dhjetor bashkë, pavarësisht se kanë një histori dhe kur ishin të rinj. Sipas TMZ, Kenneth ka kaluar 4 vjet në burg, nën akuzën e ngacmimit seksual dhe përdhunimit. Dhe për këtë, Nicki i ka dalë në krahë duke thënë se ai ishte vetëm 15 vjeç atëherë. Vite më vonë, ai sërish u arrestua për vrasje.

Ky historik ishte për ata që ende nuk e kanë të qartë kush mund të jetë bërë tani bashkëshorti i Minaj. Fansat janë të bindur që ata janë martuar pasi Nicki ka ndërruar emrin e saj në Twitter në  “Mrs.Petty”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu