• |
ide | kryesore

Veliaj nuk i ndahet Ramës, shihni postimin (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Erion Veliaj nuk i ndahet as Edi Ramës dhe as vesit të të dukurit ku nuk i takon.

Dy ditë pas shefit të tij, Veliaj postoi në Facebook foto nga punimet e brendshme tek Arena Kombëtare.

Absurdi qëndron tek fakti se lali Erin, si kryebashkiak, nuk e lidh asgjë me investimin tek stadiumi, përpos faktit se është një investim i qeverisë në partneritet me privatin, ku bashkia vetëm merr taksa. ©Lapsi.al 

 

16 Comments

 1. MOR LAL PLEHU MOR I FIQEVE QE DHE DASMEN TA BEN NENA CFARE DO BEHET ME HEROJT QE VDIQEN QE TI TE DALESH DHE TE THUASH QE JA PERFUNDOJ DHE NJE PALLAT KA VENDPER MEMORJAL PER KETA HEROJ APO VETEM, PER JU DHE GRUSHTSHTETI E SAJUAR…………… QE MUND TA SAJONI DHE JU TE DY………..

 2. Griselda, Arditi, pes punetor, te nga llapazalleku jot o turi qen Afrike je , rrac homo, rrac hajduti i pangopur, servil kaq te pa ftyr s kishim par as neper filma as neper endrra🤮.

 3. Qenkan mbledhur skicofrentet e PDs dhe paskan filluar seancen ‘antistres’ me sharje ndaj Veliajt dhe Rames.
  Sa me shume shajne aq me shume qetesohen. E kane bere kete portal si ‘takim me psikologun’ . Ketu e nxjerrin frustrimin mengjes – dreke – darke. Sa me shume shajne aq me te qete do ta bejne gjumin e nates.

  jeni bere si ato goret qe te cani trapin duke lef cdo minut.

 4. TE KUJTOHET KUR THOJE ZOTROTE SE RRUGA E KOMBIT ESHTE RRUGE QE STE CON GJEKUNDI TI E KE THEN ME ZE E FIGURE PO RRUGA U BE DHE JO 25-70 MILJON ERU POR 1.2 MILIARD QE TI NUK I INVESTOVE NE 6-VITE RRITI RROGAT E MESUESVE 400% DHE TI PALLATIN TEK STADIUMI KUSHE E KA BERE PER KE PSE SI KUJT JA THUA TI KETO PACAVURE ME NJE STADIM DHE 6-3KM RRUGE SI KE BERE PO AI LALI PLEHU SI BE PUNA E ATYRE PUNTORVE HEROJ QE U VRAN PER TE DAL LALI PLEHU ERT TE FLAS QE JA PERFUNDOJ DHE NJE PALLAT TJETER NE TIRAN PO NUK ME THE ATA KJOSKAT QE I HOQI ISH KRYEMINISTRI ILIR META ME MITAT HAVARIN POR QE TE NGELI TY SI PUNE E BERE TANI KE NJE (1 NE CDO 50.M)KUSH I MERRE TE ARDHURAT ……………….. KA NAJ VEND PER ATA HEROJT E SKELEVE NE BASHKIN TIRAN PER MEMORJAL APO VETEM PER GRUSHTETIN E SAJUAR TURK,

 5. Booo, muret komplet te kuqe!!! Schizofreni si dikur tek Ministria e Kultures! Vetem Marksi, Engelsi, Lenini dhe Stalini mungojne ne ate ballore! Dhe nje citat i Dulles poshte.

  Ta gezojme Kullen me Arene e leshi.

 6. ky eshet stadiumi i turpit , e shemb Stadiumi Kombetare me piste atletike , u ndertu nje stadium futbolli me nje kulle te turpshme ne qender te qytetit , nuk ka parkingje te mjaftushme , kur do te kete ndeshje do te kete anomli te medhe ne qarkullim , kryetari (ja) i bashkise te gjithe shkattrimit dhe ndertime i publikon si vlera, kush de se cfare cmimi ta po merr erjonka me perversin per kete maskarde.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu