• |
ide | kryesore

Video/ Brown i heq Superkupën Kukësit dy minuta nga fundi

Sport, Video

Partizani barazon rezultatin atëherë kur nuk pritej. Kukësi po dominonte ndeshjen, duke goditur edhe dy traversa, përpara se Brown të kujtohej se si rol bën sulmuesin. Xhamajkani në minutën e 88 ka shënuar golin e parë me fanellën e Partizanit, edhe pse në tentativën e parë me kokë të tij, Avdyli reagoi saktë. 2-2 dhe shkohet në shtesë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu