• |
ide | kryesore

Video/ Brown mësohet keq: përmbys Kukësin 3-2

Sport, Video

Partizani përmbys rezultatin në kohët shtesë përballë Kukësit, duke i shkuar pranë tashmë fitimit të Superkupës. Protagonistët e kthesës së kuqe janë ata: Trashi kroson dhe Brown shënon golin e dytë personal në minutën e 94. Këtë herë xhamajkani ka treguar aftësitë me të majtën, duke gjetur këndin e pambuluar të portierit Avdyli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu