• |
ide | kryesore

Video/ “Të katër pyetjet që më bëtë ishin të njëjta”: Lerda arrogant mbyll intervistën me gazetarët

Sport, Video

Partizani fitoi Superkupën dhe normalisht emocionet duhet të ishin pozitive, por Franco Lerda është po aq arrogant në fund të ndeshjes, ashtu si pas eleminimit në Tiraspol përballë Sheriff. Italiani mbylli intervistën, menjëherë pas pyetjes për Brojën, duke përcmuar pyetjet e bëra nga gazetarët në studion e RTSH: “Nuk dua të flas për lojtarë të veçantë. Të katërta pyetjet e drejtuara nga ju ishin të njëjta. Për mua, këtu intervista është e mbyllur. Për merkaton, duhet të pyesni Olsi Ramën”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu