• |
ide | kryesore

Video/ Topin në shtëpi: Brown nuk ndalet dhe fundos Kukësit

Sport, Video

Partizani hipotekon pothuaj rezultatin me një tjetër gol në shtesë. Përsëri ai, Brown, që shënon tre golëshin personal, duke fiksuar shifrat në 4-2 në minutën e 99. Xhamajkani këtë herë përdor të djathtën, duke entuziazmuar Lerdën në pankinë dhe duke fundosur Kukësin, që në shtesën e dytë, duhet të rikuperojë dy gola për të shkuar tek penalltitë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu