• |
ide | kryesore

Aksident në Divjakë, makinat përfundojnë në pikën e karburantit

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Divjakë-Babunjë, pranë vendi të quajtur ‘Klubi Shoferit’.

Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë përfunduar në një pikë karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë.

Policia ndodhet në vëndngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit midis dy mjeteve.

Siç shikohet edhe nga fotot mjetet janë përplasur me pompat e karburantit.

Fatmiresisht nga ky aksident nuk ka të lënduar, ndërsa nuk ka shpërthyer karburanti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu