• |
ide | kryesore

Bella Thorne vjen si regjisore në filma për të rritur

Paparazzi, Slider

Bella Thorne tashmë po hedh sytë nga karriera e saj si regjisore. Dhe si për çudinë tuaj e tonën, filmi i saj i parë do të jetë një film pornografik për Pornhub.

Ai titullohet “Her and Him” dhe ngjarja sillet rrotul një djali 20 e ca vjeçar që rastësisht has me një mesazh në telefonin e të dashurës së tij, që çon në një zënkë mëngjesi dhe më pas në marrëdhënie seksuale jashtë kontrolli. Bella shprehet se i gjithe procesi ka qenë një eksperiencë interesante në një mjedis tepër argëtues. Ajo e kishte pasur këtë ide në kokë prej kohësh, por ka një arsye pse vendosi ta realizonte tani.


“Gjërat ishin shumë ndryshe dhe njerëzit janë paska të frikësuar të realizojnë një film si ky, ku vjen puna te dominanca apo nënshtrimi mes një mashkulli e një femre dhe sesi kjo marrëdhënie mund të transformohet. Kështu që isha shumë me fat që PornHub besoi në vizionin tim dhe nuk ngurroi të fillonim punën.”- u shpreh Bella në një video të prapaskenave, për promovimin e filmit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu