• |
ide | kryesore

Cardi B: Ju tregoj përse kam kryer operacione plastike

Paparazzi, Slider

Ndoshta është ndonjë ligj i pashkruar dhe njerëzit nuk e dinë, që personat e njohur të ekranit duhet patjetër të bëjnë operacione plastike për t’u pëlqyer fansave!

Nuk bën përjashtim as Cardi B, e cila ka bërë disa ndërhyrje estetike në trup, në listë nuk mungon as gjoksi.


Reperja publikoi një foto në “Instagram”, ku tregon dhe arsyen më interesante dhe më qesharake për rritjen me disa masa të gjoksit: “Nuk di not, kështu që tani mund të pluskoj mbi ujë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu