• |
ide | kryesore

Gusht e gunë? Jo, rrobabanjet duhet t’i mbani edhe për pak…

Lajme

Harrojeni shprehjen e kahershme të të parëve “Gusht e gunë” sepse i nxehti ekstrem do të rikthehet serish gjatë kësaj jave.

Sipas parashikimit të “Meteoalb”, java e porsanisur do të karakterizohet nga kthjellime dhe temperatura të larta, që do të vijnë në ngjitje në mënyrë graduale.


“Kjo jave MBIZOTEROHET nga kthjellime dhe temperatura te larta, ne te gjithe territorin Gjate pasditeve ne zonat malore priten kalime vranesirash te lehta.

Temperaturat e ajrit VIJOJNE te rriten gradualisht duke shenuar ne mesdite vlerat 35⁰C – 36⁰C”, shkruhet në njoftimin e “Meteoalb”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu