• |
ide | kryesore

Melinda sjell klipin e ri (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Para pak ditësh gjithashtu Melinda nxorri një video ironizuese të këngës “Bye Bye” nga dyshja Tayna – Dafina duke e krahasuar me pjesën që ato kanë huazuar nga kënga e Drake – Mob Ties.

Dhe vetëm në ditën e sotme reperja nxorri projektin më të ri “A po Don Pak”, ku shfaqet si një mbretëreshë e vërtetë. Në një pjesë të këngës ajo gjithashtu repon: “Krejt po folin, e nxorra lojin prej balte”, duke iu drejtuar edhe njëerë të gjithë estradës dhe duke i bërë të qartë të gjithëve se ishte pikërisht ajo që po e bën interesante komunitetin e Hip – Hopit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu