• |
ide | kryesore

Përplasja/ Kush është gruaja e incidentit në Këshillin Bashkiak të Shkodrës

Arkiva, Të fundit

“Është turp, hipokrizi dhe paligjshmëri e gjithë kjo që ju po bëni. Do mbani përgjegjësi”. Teksa mediat jepnin live mbledhjen e konstituimit të këshillit Bashkiak të Shkodrës vetëm me rilindas, papritmas një grua hyri në sallë duke e prishur atmoisferën ceremoniale.

Ajo theksoi se kjo mbledhje është antiligjore dhe jashtë parashikimeve kushtetuese. Mes tjerash, ajo pohoi se organizatorët e kësaj mbledhjeje do të mbajnë përgjegjësi përpara ligjit për të gjitha aktet e ndërmarra.

Për disa caste mbledhja u ndërpre dhe të gjitha mediat e pranishme u mblodhën rreth saj për të transmetuar deklaratat cka e detyroi drejtuesen ta pezullonte ceremoninë. Më pas u mor vesh se gruaja që kishte hyrë në sallë në mënyrë klandestine ishte Kryetarja e këshillit të qarkut Shkodër dhe njëherësh nënkryetarja e PD-së, Greta Bardeli ka debatuar ashpër në ambientet e brendshme të bibliotekës me përfaqësuesit e maxhorancës.

Lapsi.al

4 Comments

  1. Ishte nje zonje seksi, qe per cudi, pavaresisht sforcimit, nuk i levizi as nje cm ajo rrekeja e flokeve ngjitur mbi balle.

    1. Ja edhe pak deri ne fund te vitit dhe te gjithe ju ripjerdhes do ta beni te gjithe sparkaten duke kap sapunin tek dushi i burgut, pa u sforcuar fare se ju jeni mesuar te shkerdheheni per Partine!

  2. derrave te rilindjes edhe nji cop muti tu ven per kryebashkiak,kryminister,deputet,keshilltar etj e zgjedhin ,mjafton ti vjen era mut stalini e shurr milladini.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu