• |
ide | kryesore

Tom Doshi mbikqyr Këshillin Bashkiak në Shkodër

Arkiva, Të fundit

Ndërkohë që protestuesit e opozitës po manifestojnë dhe përplasen me policinë para bibliotekës së Universitetit ku po mbahet konsituimi i këshillit Bashkiak të Shkodrës, brenda në sallë, punimet e këshilltarëve që janë vetëm socialistë dhe aleatët të tyre po i mbikqyr edhe deputeti Tom Doshi. Doshi është rikthyer në rangun e paër të miqve të Edi Ramës, që kur tensioni politik në vend është rritur. Ai u pa përkrah kryeministrit edhe para takimit elektoral në qytetin verior, kur Rama do të prezantonte kandidatin e përbashkët, Valdrin Pjetri, ndërkohë që opozita kishte kërcënuar se do ta prishte këtë takim. Prej kësaj dite influenca e Doshit në strukturat drejtuese të rilindjes në Shkodër është rritur ndjeshëm.

©Lapsi.al

Image result for rama tom doshi shkoder

7 Comments

  1. Shko o Tome ! Thuaji nipit ne Amsterdam te shesin miell se ke mbyte komplet angline! Poci eshte niishi!Lere politiken mos beje Di I forte NCA aty e ke emrin!

  2. Tom legeni servil i pa pam, jazek te qoft more spiun i social komisteve, e kur thu ti prostitut e pshtir se jam i persukutar tutje rrac muti💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  3. Albanistan Tomistan o mjere femijet tane ne kete vend mire tha Trumpi do merem me ata kafshet e Ballkanit ne jemi kafshe e ben Ligjin Tom doshi Termet peci

  4. Nje here je shprehur qe “u bera me te majten” se saliu nuk di ti mbaje demokratet. Por koha vertetoi tjeter gje nga morali yt. Vertetoi qe ti nuk je as malsor i mire dhe, pervecse injorant, as njeri i mire. Me veprimet e tua po verteton qe ti vetem me kriminele e me hajdute po ben aleance. Tradita e krahines tende ka me ta henger koken……

  5. … Kur ka ra shkodra ne dore te doshit, pjetrit, milljes, frrokut…. Nuk ke ca pret tjeter!!! Si ka mundesi qe e majta ne shkoder nuk nxori dot nje figure qytetare?!?! Le qe kur i futen gishtin edhe ditmirit per hater te pjetrit…. Qe ne kohe te Nanos socialistet e shkodres vetem figura katundaresh kane nxjerre duke filluar me ndreke ruken e duke vazhduar me keto “bobat” qe jane sot!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu