• |
ide | kryesore

Digjet makina në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Një automjet është përfshirë nga zjarri në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur në Shkozet, ndërsa nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e zjarrit në mjet.

Siç mund ta shikoni, mjeti është filmuar ndërsa digjej nga zjarri , ende pa mbërritur shërbimet zjarrfikëse dhe policia.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu