• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Farkë, autobusi përplas për vdekje 55-vjeçarin

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Farkës, ku një autobus ka përplasur një motor dhe për pasojë ka lënë të vdekur drejtuesin e këtij mjeti.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale SH.S., 55 vjeç, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije.

Ndërkohë, drejtuesi i autobusit, shtetasi H. P. L, është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu