• |
ide | kryesore

Prokuroria rrëzon akuzat për Chriss Brown

Paparazzi, Slider

Chris Brown nuk ka përse të shqetësohet më për çështjen kriminale kundër tij. Prokuroria ka rrëzuar akuzat për goditjen e një fotografi në një klub nate. Kjo është një fitore e madhe për këngëtarin, i cili u arrestua vitin e kaluar pas konfliktit.

“Pas një shqyrtimi të plotë të fakteve dhe informacioneve nga viktima e pretenduar, zyra jonë përcaktoi se kishte prova të pamjaftueshme për ta ndjekur penalisht”, njoftoi zyra e Prokurorëve.

Kujtojmë se fotografi akuzoi Chris Brown dhe menaxherët e tij duke thënë se e goditën kur po përpiqej ti bënte foto. Sipas tij, këngëtari e humbi kontrollin dhe e goditi në gojë duke i lënë disa shenja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu