• |
ide | kryesore

Tërmeti Tepelenës lëshon gafën e radhës: Nuk e them për p*rdhë, por ne bëjmë investime në lartësinë e duhur (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, shqyhet për gafat e tij. Së fundmi, teksa flet për investimet që bëhet në bashkinë që drejton, thotë se nuk po mburrej, apo siç thuhet rëndomtë “jo për p*rdhë”.


Gjatë një interviste për Televizionin e Gjirokastrës pak ditë më parë, Peçi ka thënë midis të tjera se “nuk bëjmë vetëm punime rekord, por dhe i kemi në cilësinë, lartësinë dhe saktësinë e duhur.


Këtë nuk e them as për pordhë. Është një fakt konkret”, shprehet ai.

8 Comments

  1. Hahaha . Te mblidheshin dhe njehere aktoret e dikurshem te portokallise ju siguroj qe po te perktheshin bemat e ketyre injoranteve te sotem kollarekuq do gajasej bota. Edhe hamburgu sigurisht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu