• |
ide | kryesore

Durrës/ Tentuan t’i vidhnin shtëpinë, pronari përleshet me grabitësit dhe përfundon në spital

Lajme, Të fundit

Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës, ku janë pikasur nga pronari që është përleshur me ta.

Sipas informacioneve të komunikuara nga Policia, si pasojë e përplasjes fizike, pronari i banesës, kryefamiljari F.M., 48 vjeç, ka marrë dëmtime të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për idetifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu