• |
ide | kryesore

FOTO/ Tregon dhomën e gjumit, por harron një detaj që e turpëron

Lapsi Leaks

Një adoleshente ka tentuar “të surprizojë” nënën e saj duke i treguar sa bukur e kishte modeluar dhomën e saj të gjumit, por bëri një gabim trashanik. Ajo i ka dërguar nënës një foto nga shtrati i saj, por nëna vuri re një detaj që e la pa fjalë. Sipas “The Sun”, amerikania nga Kalifornia, Ella Martine kishte harruar në shtrat …një palë pranga.

“Shumë bukur, përveç prangave” – shkroi nëna që kërkoi të dinte për çfarë i kishte përdorur ato.

“Shoqja e dhomës xhiroi një film” – ishte justifikuar fillimisht adoleshentja që më pas kishte rrëfyer se kishte një të dashur dhe prangat i kishte përdorur gjatë një akti seksual. Kanë qenë të shumta komentet në rrjetet sociale. ©LAPSI.al

 She sent this text to her mum by mistake  Her furious mum insisted she remove them instantly  Ella was shocked when her mum spotted the handcuffs

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu