• |
ide | kryesore

Kjo është dhurata që Edith Gonzales i la të bijës pak para se të ndërronte jetë

Paparazzi, Slider

Më 13 qershor të këtij viti, aktorja e njohur Edith Gonzales u nda nga jeta, pasi po vuante prej kohësh nga kanceri në mitër.

Më së shumti, Gonzales njihej nga publiku për rolin e saj në telenovelën “Salome”, e cila theu rekorde shikueshmërie dhe lajmi i vdekjes së aktores trishtoi fansat e saj në mbarë botën.

Edith Gonzales ishte nënë e një vajze të quajtur Constaza, e cila ka festuar 15 vjetorin e saj të lindjes.

Constanza festoi me dy gjysmë-motrat e saj, babain dhe njerkën.

Mes dhuratave të familjarëve nuk mungoi edhe dhuratata e mamasë së saj të ndjerë, e cila para se të humbte jetën, i kishte përgatitur të bijës një surprizë.

Gonzales i kishte siguruar të bijës një udhëtim të paguar, për të shijuar ditën e lindjes së bashku me mikeshat e saj

View image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu