• |
ide | kryesore

Bie nga Veliera në Durrës, turisti i huaj në gjendje të rëndë

Lajme, Të fundit

Një person ka rënë nga lartësia në zonën e “Velierës” projekt ende në ndërtim në Durrës. Mësohet se personi është në gjendje të rëndë për jetën. Ai ka pësuar dëmtime të mëdha në trup dhe është nisur drejt Spitalit Rajonal.

Bëhet me dije se i plagosuri është një turist i huaj, por nuk jepen më shumë detaje. Të njëjtat burime thanë se aktualisht i plagosuri ndodhet në sallën e operacionit.


3 Comments

  1. Veliera ka 10 vjet punime dhe akoma nuk merret vesh ca eshte
    Pergjegjesia kryesore eshte e bashkise qe nuk vendos sinjalistika apo gardhe mbrojtese

  2. Këta vandalë do të kujtohen nëpër shekuj si fara më e ndyrë e mbirë në Qytetin Mijëvjeçar. Ja dolën të mbeten të pavdekshëm, sikurse Neroni në Romën e Lashtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu