• |
ide | kryesore

Nisma për gjetjen e të humburve: Roma prezanton Zappacosta dhe publikon foton e shqiptarëve Mata e Rexha

F1, Sport

Klubet e futbollit janë shumë më tepër se thjesht institucione të sportit dhe Roma e ka konfirmuar këtë me nismën sensibilizuese në kërkim të personave të humbur. Pikërisht krahas prezantimit të blerjes së fundit, Davide Zappacosta, i mbërritur në huazim nga
Chelsea, klubi roman në faqen angleze të “Twitter”, ka postuar në një video, edhe fotot e disa personave që rezultojnë të humbur prej vitesh, ku mes tyre janë edhe shqiptarët Bleona Mata e Kadri Rexha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu