• |
ide | kryesore

Zbardhet ngjarja në Librazhd/ U raportua për vjedhje të bankës, zbulohet si qendron e vërteta (DETAJET)

Lajme, Të fundit

36-vjeçari i shoqëruar mëngjesin e sotëm në Komisariat nga Policia e Librazhdit, pasi theu xhamin e derës së jashtme të një banke të nivelit të dytë, vuan nga çrregullime të shëndetit mendor.


Në këto kushte, i ndaluari, emri i të cilit nuk bëhet me dije, nuk dyshohet për tentativë vjedhjeje të bankës.


Pas rënies së alarmit të bankës, është informuar Policia që ka shkuar në vendngjarje dhe ka shoqëruar 36-vjeçarin në Komisariat.

Ndërkaq, vijojnë hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu