• |
ide | kryesore

Gashi zihet me familjen, ‘E kanë fajin kushërinjtë e shtirur’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ai është kthyer në një nga reperët që ka pasur vlerësim të madh nga “yje” botërore duke pasur plot bashkëpunime me ta dhe këngë të cilat janë shndërruar në HIT-e.

Reperi nuk ka nguruar kurrë për të treguar me krenari origjinën e tij shqiptare dhe në festivalin “Sunny Hill” i cili u shfaq i veshur me një bluzë me shqiponjën e madhe dykrenare në shpinën e tij, ku gjithmonë mban dhe varësen me shqiponjën dy krenare të cilën nuk e heq asnjëherë.Së fundmi, ai ka shtuar dhe një tatuazh të ri “She don’t like” në pjesën e kraharorit. Fakti i të pasurit kaq shumë tatuazhe nuk i pëlqen aspak prindërve të Gashit, të cilët e kanë kritikuar këtë të fundit.


Në një postim në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory ka bërë të ditur se prindërit i janë kthyer kundër për këtë shkak. Gashi bën fajtorë kushërinjtë për këtë fakt, sepse siç thotë ai, ato e kanë spiunuar te familja e tij.

“Familja ime po më kritikon që kam bërë tatuazhe. Kjo pasi kushërinjtë e mi të shtirur, të cilët asnjëherë nuk u kujtuan për mua derisa u bëra i famshëm, filluan të më spiunonin tek ato”- ka shkruar reperi në postimin e tij.

-640-0-5d5d80955e6a3.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu