• |
ide | kryesore

Lamtumirë Coli! Ndërron jetë aktori që luajti vetëm atë rol në jetën e tij

Lajme, Të fundit

Ka ndërruar jetë Shpëtim Zani, i njohur nga roli i Colit në filmin “Debatik” të vitit 1961. Mësohet se Zani ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Miqtë në rrjetet sociale kanë dhënë lajmin e trishtë për ndarjen e parakohshme nga jeta, i cili ka luajtur vetëm një rol në jetën e tij, por që ishte mjaft i pëlqyer për publikun.

Në filmin “Debatik” me regji dhe skendar të Hysen Hakanit dhe Gëzim Erebarën luajnë aktorë si Sulejman Pitarka, Sandër Prosi, Loro Kovaçi, Roland Trebicka, etj. ©LAPSI.al

Résultat de recherche d'images pour "debatik" Résultat de recherche d'images pour "debatik" Résultat de recherche d'images pour "debatik"

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu