• |
ide | kryesore

Mc Kresha i jep fund beqarisë, fejohet me…

Paparazzi, Slider

MC Kresha ditën e sotme i ka dhënë fund beqarisë.

Burime për “zëri.net” kanë bërë me dije se vajza që i ka rrëmbyer zemrën është nga Prishtina dhe prej vitesh jeton në Kanada.

Po të njëjtat burime shtojnë se reperi do të celebrojë dashurinë e tij me martesë gjatë muajit tetor.

Reperi është kujdesur që jetën e tij private ta mbajë gjithmonë hermetike dhe lajmi i fejesës na ka habitur të gjithëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu