• |
ide | kryesore

VIDEO/ Çim Pekës i shembet studio në intervistën LIVE me Bashën

Lajme, Të fundit

Gazetari Çim Peka ishte i pari që hapi sezonin politik të emisioneve LIVE me një intervistë me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha në Syri TV.

Por që në minutat e para emisioni është ndërprerë nga një incident i pazakontë pasi siç duket edhe nga video më poshtë një nga kamerat është rrëzuar si dhe një nga panelet në studio duke shkaktuar një zhurmë të madhe.


Emisioni është ndërprerë për minuta të tëra dhe kur u rikthye gazetari tha se “kishte pasur një problem teknik”. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. T’me fali shoqnia e komentusve se jom tu i fut i dupje raki, po raki amon, safi rrush, njashtu pa hile fare, me fergese me t’knoq shpyrtin ene m’leu n’zemer me shkurjt komente sodit n’akshom.
    Ene per nji ket lojm m’ka shku menja se vallahi bilahi osht atentat i Romes me e eliminu Lul manallin.

  2. T’me fali shoqnia e komentusve se jom tu i fut i dupje raki, po raki amon, safi rrush, njashtu pa hile fare, me fergese me t’knoq shpyrtin ene m’leu n’zemer me shkurjt komente sodit n’akshom.
    Ene per nji ket lojm m’ka shku menja se vallahi bilahi osht atentat i Romes me e eliminu Lul manallin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu