• |
ide | kryesore

‘Deep Blue Sea’ rikthehet me një kapitull të ri

Paparazzi, Slider

“Deep Blue Sea”, filmi i vitit 1999, pas vazhdimit të tij të shumëpritur prej gati 20 vjetësh, tashmë do të ketë një kapitull të ri.


Për momentin  ky projekt është në hapat e parë dhe se tema do të jetë e njëjtë,  peshkaqenë që fitojnë inteligjencë.


“Deep Blue Sea 2” u përqendrua tek specialistja e peshkaqenëve Dr. Misty Calhoun, e ftuar për t’u konsultuar në një projekt të fshehtë të drejtuar nga miliarderi farmaceutik Carl Durant. Ajo tronditet kur mëson se kompania po përdor peshkaqenët dem të paparashikueshëm dhe shumë agresivë si subjektet e provës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu