• |
ide | kryesore

Gianno Russo: Marilyn më mori virgjërinë

Paparazzi, Slider

Gianni Russo ka treguar se si Marilyn Monroe ia mori atij virgjërinë kur ai ishte 15 vjeçar dhe ajo ishte 33 vjeçare.

Aktori, tani 75 vjeçar, i cili është i njohur për rolin e tij si Carlo Rizzi në filmin klasik, thotë se Monroe do të ishte prapa grilave nëse kjo gjë do të ndodhte sot. Por të dy e vazhduan miqësinë deri në vdekjen e saj në vitin 1962.

Russo, duke folur për The Sun, tha se “Ajo më mësoi çdo gjë që di. Mendova që isha djali më me fat në botë por nëse një gjë do të ndodhte sot, mendoj se ajo do të arrestohej dhe prindërit e mi do të tentonin që të fitonin para nga kjo punë”, shkruan Daily Mail.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu