• |
ide | kryesore

Princeshe Charlotte, e vogla më e pasur në familjen mbretërore

Paparazzi, Slider

Princesha Charlotte mund të jetë fëmija i mesëm i Princit William dhe Kate Middleton, por ajo mban vendin e parë për sa i përket pasurisë, që u vlerësua rreth 5 miliardë dollarë në vitin që lindi.

Nga momenti i lindjes Princesha e vogël po ndjek gjurmët e nënës për sa i përket stilit të veshjes dhe numrin e fansave që ka arritur dhe vlera e saj monetare e tregon atë.

Në moshën 4-vjeçare, Princesha Charlotte po fiton të ardhura. Në fakt që nga momenti që lindi vlera e saj neto vlerësohej të ishte më e lartë se vëllai i saj i madh, Princi George, i cili pritet të trashëgojë fronin një ditë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu