• |
ide | kryesore

Video/ Kukësi fut në telashe Partizanin me një penallti

Sport, Video

Kukësi kërkon të hakmerret për Superkupën e humbur në shtesë me Partizanin dhe në debutimin në kampionat Blutë janë 45 minuta larg përmbushjes së misionit. Një penallti, e shkaktuar nga Boldor në kohë vonesë, i ka dhënë mundësinë Vasil Shkurtaj të paraqitet nga pika e bardhë. I ftohtë sulmuesi përballë Hoxhës dhe Kukësi shkon në dhomat e zhveshjes në avantazhin e një goli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu