• |
ide | kryesore

Rama flet për vrasjen e 26-vjeçarit: Policia ka arrestuar 4 kafshë deri më tani

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për ngjarjen e rëndë në Tiranë, ku u vra një punëtor me plumb në kokë.

Teska replikon me komentuesit në Facebook, Rama shkruan se kjo ngjarje e rëndë është përgjegjësisia e Policisë së Shtetit, e cila sipas tij ka reaguar në kohë.

Në reagimin e tij numri një i qeverisë shprehet se Policia e ka zbuluar ngjarjen “dhe ka arrestuar katër kafshë deri tani”.

KOMENTI

Po per 26 vjecarin e vrare me plumbe ne koke, ne mes te dites, ne orarin e punes…nuk keni asgje per te thene ose per te bere? Apo nuk eshte pergjegjesia juaj…i takon ndonje instutucioni tjeter, ndoshta policise? Apo ca them une, ju i keni marre te gjitha persiper…edhe plehrat

PËRGJIGJA E RAMËS

Patjeter qe eshte pergjegjesia e Policise se Shtetit, e cila sa per dijenine tende e ka zbuluar vrasjen dhe ka arrestuar kater kafshe deri tani! Sa per çfare kam marre une persiper, ti mos u merzit, madje merr edhe ti persiper ndonje gje, per shembull mos i hidh plehrat pertoke😉

4 Comments

  1. Pse kam pershtypjen qe sa here prononcohet ky tipi ia hedhin paq kriminelet. Se qeveria e tij per te parandaluar ngjarje te tilla nuk para shquhet, pervecse konstaton viktimat e krimit per statistika.

  2. Si puna ketyre rasteve (ku vrasesit vazhdojne vrasin e shkojne pijne kafe pas krimit) jane kapur me 10tra ne drejtimin e peshtire socialist, E megjithate vrasesit jashte vazhdojne vrasin ky mavria llap i kapem…

    Te lutem, boll llape per cdo gje, a nuk e kupton c’karagjoz behesh apo s’te bo pershtypje?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu