• |
ide | kryesore

Spektakël në Durrës, rrufetë ndriçojnë qiellin (FOTO)

Lajme, Të fundit

Fundjava e parafundit e gushtit ka sjell një ndryshim drastik të motit. Përvec uljes së temperaturave, në disa zona të vendit ka patur reshje shiu dhe vetëtima. LSA ka kapur disa momente në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës. Shihni fotot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu