• |
ide | kryesore

Foto që po çmend rrjetin/ Si u shushatën dy ushtarë francezë pas Melania Trump

Paparazzi, Slider

Dy ushtarë francezë nuk mund të mbanin sytë larg Melania Trump kur ajo mbërriti bashkë me Presidentin amerikan për të marrë pjesë në samitin treditore të shtatë vendeve më të industrializuara.

Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa zbriti nga Air Force One, duke veshur një fustan “Calvin Klein” 650 dollarë me një palë këpucë elegante “Louboutin” rozë të ndezur.

Dhe ajo sigurisht shkaktoi vëmendje në aeroportin francez teksa ecte mbi tapetin e delegacionit.

Një foto kapi momentin kur dy ushtarë pavarësisht se kishin drejtuar armët nga qielli, sytë i kishin kthyer nga zonja e parë.

17659026-7392031-A_photo_captured_the_moment_two_soldiers_stared_at_the_First_Lad-m-14_156671073329917659026-7392031-Usually_all_eyes_are_on_President_Trump_when_the_zealous_preside-a-15_156671074160617659026-7392031-Two_French_soldiers_sent_Melania_Trump_left_side_eye_looks_while-m-3_1566710171685

 

3 Comments

  1. Keta francezet ngelen te gjithe mbas plakave te fishkura si komb
    prandaj jane mbushur me arabe e zezake se nuk po pjellin dot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu