• |
ide | kryesore

FOTO/ Vokshi nxjerr dokumentet: Gjonaj pagoi hotelin 700 euro për person

Lajme, Të fundit

Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi me anë të një statusi në “Facebook” përgënjeshtron ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj, duke thënë se ajo ka paguar 700 euro në natë për dhomë në hotel.

Vokshi shprehet se Gjonaj ka paguar 700 euro për person, nënshkruar me emrin e saj personal dhe ka rezervuar një dhomë. Ish-deputetja demokrate ka publikuar edhe dokumentet, ku faktohet sipas saj, se ministrja ka rezervuar një dhomë për një natë për shumën e konsiderueshme 700 euro.


“Faturat janë të shkruara e zeza mbi të bardhë. Dhoma e luksit me 700 euro nata:

  1. Është në emrin e Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.
  2. Është dhomë teke.
  3. Është dhomë e paguar për 1 person, ku, normalisht, nuk mund të gjente strehë gjithë delegacioni, siç mashtron ministrja e Edi Ramës” – shkruan Vokshi. ©LAPSI.alfoto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

2 Comments

  1. Qiji nonen te te thote baba , kjo eshte motoja e qelbesirave mavi .
    Prandaj qepe o popull hajvan , kar deshe kar te dhane e po te japin çdo dite .

  2. mir kjo pidhkurva shpenzon 700.euro ne nate, per dhome, po kjo pidhkurva tjeter qe vazhdon perdor makinen e kuvendit te shqiperise per te levizur rrugeve . jo me larg se sot e pashe me makine me targe dhe pusull kuvendi… JU JENI TE GJITH NJESOJ.. FATKEQSI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu