• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta miliarderi David Koch

Paparazzi, Slider

David Koch, mban vendin e 11, si një ndër njerëzit më të pasuri në botë. Ai ndërroi jetë, si pasojë e sëmundjes së kancerit. Njëzet e shtatë vjet më parë, Davidit u diagnostikua me kancer të prostatës. Ai pati deklaruar se kombinim i mjekëve të shkëlqyeshëm, ilaçeve më të fundit kokëfortësia e tij dhe dëshira për të jetuar, e mbajtën kancerin nën zotërim, deri më tani. Koch zotëronte një pasuri personale prej 42.4 miliardë dollarë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu