• |
ide | kryesore

Wayne Rooney kapet mat me një grua tjetër

Paparazzi, Slider

Pas 7 orësh festë, futbollisti Wayne Rooney u fotografua duke hyrë në ashensorin e hotelit me një vajzë brune. E gjitha kjo erdhi disa ditë pas humbjes 1-0 në qytetin kanadez, Vancouver ku po festonin.


33-vjeçari shihet duket folur me qeshur me gruan, e cila është e veshur me një kanatiere crop. Ai dhe shokët e tij shkuan në dy klube, folën me tre vajza. Rooney shihet duke pirë alkool me miqtë e tij, ndërkohë që duket i afërt me një brune tjetër.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *