• |
ide | kryesore

Ndahen Roberti dhe Nora (FOTO)

F1, Paparazzi

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, Roberti ka folur për herë të parë mbi lajmet duke pranuar ndarjen, por duke theksuar se kjo nuk i pengon ata që të jenë shokë dhe miq të mirë.
Sikurse shkruan ai, arsyeja e ndares është bërë “mbarimi i dashurisë”.

“Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh prej meje e s’keni nevojë të lodheni e me kliku në çdo titull që e bëjnë portalet. Eshte punë e tyre dhe mjeshtri e gazetareve qe dinë me nxjerr ashtu titujsh..Unë edhe Nora nuk jemi më bashke, por gjithë jetën do jemi babi dhe mami i Renees, loqkës tonë..dhe shokë të mire deri ne vdekje. Nëse nuk ka më dashni mes një çifti, nuk dmth të bëhesh armik e t’ja kthesh shpinën. Bëhuni pozitiv e qeshni sa më shumë edhe respektojeni edhe atë qe s’ju do të mirën se sen sbohet. Përmes këtij postimit @noraistref e falenderoj shumë që ma ka pru në jetë një fëmijë si Renee…edhe shumë kujtime të bukura prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën. I wish you all the best”.-shkruan Roberti krahas një fotoje të të dyve duke shëtitur Renee-n e vogël në karrocë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu