• |
ide | kryesore

John Travolta ngatërron këngëtaren Taylor Swift në skenë (Video)

Paparazzi, Slider

John Travolta, duket se nuk e njeh këngëtaren e njohur që fitoi 3 çmime mbrëmë në MTV VMAs 2019, Taylor Swift.

Edhe pse duket e pabesueshme, Travolta, i cili ishte përzgjedhur për t’i dhënë kupën këngëtares e ngatërroi atë me yllin e Drag Race, Jade Jolie, i cili imiton Taylor, dhe i ofroi kupën këtij të fundit.


Sigurisht që ky ishte një nga momentet më pikante të natës së shkuar, dhe rrjetet sociale janë tejmbushur me postime therëse për të dy palët, si për aktorin që nuk ia kishte idenë çfarë bënte në skenë, por dhe për Taylorin dhe shikimin e saj të trishtuar kur kupton që e kishin ngatërruar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu