• |
ide | kryesore

Taylor Swift vendos kamera në pjesën e poshtme të trupit

Paparazzi, Slider

Taylor Swift së fundmi i ka habitur të gjithë, pasi ka thënë se mban në trup gjatë çdo koncerti ose takimi kamera për ta ruajtur.

Ajo ka treguar se e ka ndërmarrë këtë hap pas një sulmi seksual që pati në vitin 2013.

Këngëtarja 29-vjeçare akuzoi DJ David Mueller se si e kishte ngacmuar gjatë një koncerti.Madje dhe e paditi atë dhe fitoi gjyqin. Ndaj këngëtarja ka treguar se tani e tutje, ekipi i saj i mbrojtjes do të vendosë kamera të drejtuara qëllimisht në pjesën e poshtme të trupit të saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu