• |
ide | kryesore

Aktorët më të paguar në Turqi

Paparazzi, Slider

Kinematografia turke është kthyer në një nga më të suksesshmet dhe fitimprurëset vitet e fundit. Aktorët e serialeve turkë kanë arritur të bashkëpunojnë me Netflix dhe pagesa e tyre për një episod është më e lartë se të ardhurat vjetore të një personi që konsiderohet i pasur në Shqipëri!


Vendi 7. Tuba Büyüküstün-120 mijë pound


Vendi 6: Beren Saat- 130 mijë pound

Vendi 5: Cagatay Ulusoy- 150 mijë pound

Vendi 4: Kivanç Tatlitug- 170 mijë pound

Vendi 3: Engin Altan Düzyatan-200 mijë pound

Vendi 2: Burak Özçivit-220 mijë pounds

Vendi 1: Kenan İmirzalıoğlu-250 mijë pound

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu