• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksidenti i frikshëm në Dibër, furgoni me pasagjerë bie nga lartësia

Lajme, Të fundit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në Dibër, në vendin e quajtur “Ura e Topojanit”.

Një furgon me një gjysmëdyzinë pasagjerësh ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në tatëpjetë, por rënia e tij mbi lumin Drin ka mbetur pezull falë një peme.


Paraprakisht, nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkohë, në vendngjarje kanë mbërritur forcat policore për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit .

 

 

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu