• |
ide | kryesore

Pique dhe Vidal, të fiksuar pas pokerit

Paparazzi, Slider

Futbollistët e Barcelonës, Gerard Pique dhe Arturo Vidal patën sukses në një turne pokeri. Ata morën pjesë në evenimentin “High Roller Single-Day” në Kazino të Barcelonës dhe morën fitime të konsiderueshme për në shtëpi.

Pique përfundoi i dyti në renditje dhe fitoi plot 352.950 euro, ndërsa Vidal fitoi 134.460 euro, shkruan Marca. Në total, të dy futbollistët kishin një fitore prej 487.410 eurosh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu