• |
ide | kryesore

Rama u kërkon dorëheqjen drejtorëve të Shkodrës: Nuk e kam personale…

Lajme, Të fundit

“Nuk kam asgjë personale, me asnjë nga ju por këto ndryshime bëhen vetëm për të krijuar një imazh të ri të PS-së në Shkodër”. Me këto fjalë i është drejtuar kryeministri Edi Rama drejtorëve të qarkut Shkodër të cilët i mblodhi sot pasdite në një takim tek selia në Tiranë.


Rama u ka kërkuar atyre dorëheqjen nga postet që mbajnë. Kjo është një lëvizje e kryeministrit në përpjekje për të rregulluar imazhin e PS-së në kryeqendrën e vendit pas ‘njollës’ që la Valdrin Pjetri. Mësohet gjithashtu se Rama ka kërkuar që drejtorët e larguar t’i zëvendësojë me gra.


Ndërkohë që emri i drejtuesit politik të PS-së në këtë qark nuk është mësuar ende. Në media gjatë ditës pati raportime për  4 emra të mundshëm si zëvendësues të Valdrin Pjetrit. Ata janë  Senida Mesi, Megi Ajtyresa, Astrit Beci dhe Zef Çuni.

©LAPSI.al

2 Comments

  1. o dhjerje stalini eshe mutin tend te ju ben kryeminister ,delet,kazanet,derrat,lopet,gjelat maje plehut,kadrinjet etj e pranojn.i ka mesuar enver spiro kolek ramiz kristaq eam mehmet sheh stalini keshtu,te jeni batalgjinj.krymba qenefi te negjmijes.ju jeni ngjiz me mut stalini e shurr milladini,pordh mao ce duni e lesh negjmije.qelbesira nje miljon karat.

  2. ÇA E KA KETE TEORI KU KAR MASHKULL ?
    KETU ESHTE INFEKTUAR ÇDO GJE , KY IDIOT DO TE NA SERVIR QE FEMRAT JANE TE PAKORRUPTUESHME.
    SHKO MOR IDIOT , SHKO MOR I MARRE SE E MARROSE TE GJITHE KETE VEND .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu