• |
ide | kryesore

‘Stop një minutë…’, kryetarja e Këshillit Bashkiak Shkodër emocionohet në daljen e parë në ERTV: Të gjithë drejtorët do largohen (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Për të komunikuar vendimet e mbledhjes së Kryesisë së PS-së, Edi Rama nxori para mediave Brisela Kadian, kryetarja e re Këshillit Bashkiak Shkodër, e zgjedhur para disa ditësh mes protestave dhe akteve të dhunës.


Ajo tha pikërisht atë që ishte raportuar më parë prej mediave se Edi Rama u kishte kërkuar dorëheqjen gjithë drejtorëve në Shkodër për të rinisur një proces të ri emërimesh.


Vec të tjerash, ajo që ra në sy në transmetimin live të ERTV ishin edhe emocionet e Brisela Kadisë. Në një moment ajo ngeci dhe kërkoi që mediat të ndalonin. Shihni pamjet.

©LAPSI.al 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu