• |
ide | kryesore

Dua Lipa, kundër kryeministrit të Britanisë

Paparazzi, Slider

Dua Lipa ka reaguar për situatën politike të vendit, duke i dalë kundër Kryeministrit të Britanisë, Boris Johnson.

Ai ka vendosur ta shpërndajë parlamentin në prag të Brex-it dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Duas, e cila i ka dalë publikisht kundër me një postim në Instastory. Këngëtarja ka publikuar foton e Johnson-it si shkatërruesi i demokracisë në vend.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu