• |
ide | kryesore

Gafë për Champions: Borussia Dortmund ngatërron Inter me Milan

Sport

Shorti i fazs së grupeve të Champions League 2019/20 ka vendosur Borussia Dortmund, në grupin F, bashkë me Inter, Barcellona e Slavia Pragë. Vetëm se klubi gjerman i ka ngatërruar pak gjërat me skuadrat e Milanos: sapo është shortuar skuadra zikaltër, nga vazo e tretë, në faqen zyrtare në Twitter të verdhezinjve është bërë tag… Milan! Një gafë e vogël për Champions që është rregulluar me shpejtësi: është fshirë postimi i gabuar dhe është publikuar menjëherë një tjetër me citimin e duhur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.